Nowości w ofercie Qmed

W grudniu 2016 do propozycji MDH Profilaktyka dołączają nowe materace i poduszki Qmed.

Memory Mattress Topper w trzech wariantach – to profilowany materac nawierzchniowy. Polecany jest jako nakładka ortopedyczna na standardowym materacu w celu zmniejszenia nacisku, poprawy komfortu snu i wypoczynku. Skierowany dla osób cierpiących na chroniczne bóle szyi, pleców i kręgosłupa. Może być stosowany w profilaktyce przeciwodleżynowej. Idealny do łóżek o stelażach z regulacją elektryczną, półelektryczną i manualną. Gęstość: 45 kg/m3 – miękki

Warianty: Premium – wymiary: 90 x 200 x 2,5 cm, Standard – wymiary: 90 x 200 x 4 cm lub 160 x 200 x 4 cm.

 

 

 

 

 

 

Seat Cushion – propozycja dla szukających komfortu podczas siedzenia. Poduszka z termoaktywnej pianki leniwej o dwóch gęstościach (wewnętrzna: 80 kg/m3, zewnętrzna: 110 kg/m3), dopasowuje się do masy i kształtu ciała. Dzięki anatomicznemu wyprofilowaniu ułatwia zajęcie i utrzymanie prawidłowej pozycji. Seat Cushion odciąża kręgosłup, przyczynia się do zmniejszenia nacisku na kość ogonową oraz guzy kulszowe. Produkt idealny do biura, domu, samochodu, wózka inwalidzkiego.

Poduszka posiada materiał antypoślizgowy zapobiegający przesuwaniu oraz regulowane zapięcie pozwalające zamocować ją w szybki i prosty sposób.

Wymiary: 46 x 41 x 7.5 cm.

 

 

 

 

 

 

 

Baby Pillow – poduszka przeznaczona dla niemowląt 0-6 miesięcy. Wyprofilowanie zapewnia optymalne podparcie główy dziecka i komfortowe warunki snu. Zmniejsza punktowy nacisk główki na podłoże. Niweluje i zapobiega dalsze zniekształcenia takie jak plagiocefalia czy brachycefalia. Zastosowany materiał to pianka leniwa o gęstości 35 kg/m3 , reagująca na temperaturę ciała. Dzięki temu dostosowuje się do dziecka i zapewnia właściwe podparcie i ułożenie główki.

Średnica: 25 cm

 

 

 

 

 

 

 

 

Pozostałe nowości
Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.